Vína

V našej predajni máte na výber fľaškové aj sudové vína, pričom ponúkame červené, biele, ružové, ovocné, či perlivé vína rôznych odrôd, chutí (suché, polosuché, polosladké, sladké), druhov zberov, či spôsobov spracovania. Vína pochádzajú z tradičných slovenských vinárskych regiónov (malokarpatský, nitriansky, južnoslovenský...).

Vína  112 produktov

Podkategórie

 • Červené vína

  Ponúkame červené víno z viacerých odrôd, rôznej chuti (suché, polosuché, polosladké,sladké) a z odlišných spôsobov spracovania. V našej predajni môžete nájsť víno, ktoré zrelo v barikových sudoch, bobuľový výber, či výber z hrozna, ale aj neskorý výber alebo mladé a ovocné víno. Zaujímavú kategóriu tvoria vína, čo získali ocenenia na rôznych súťažiach (Dorn, Mer, Alibernet, Frankovka Modrá všetko od Vinidi), preto na každej oslave, či priateľskom posedení sa môžu stať klenotom pre chuťové bunky.

 • Biele vína

  Ponúkame biele víno z viacerých odrôd, rôznej chuti (suché, polosuché, polosladké) a z odlišných spôsobov spracovania. V našej predajni môžete nájsť víno, ktoré zrelo v barikových sudoch, bobuľový výber, či výber z hrozna, ale aj neskorý výber alebo mladé víno. Zaujímavú kategóriu tvoria vína, čo získali ocenenia na rôznych súťažiach (napr. Veltínske zelené od Vinidi a Vajnorov, Muller Thurgau od Vinidi), preto na každej oslave, či priateľskom posedení sa môžu stať klenotom chuťových buniek.

 • Ružové vína

  Ponúkame ružové víno z viacerých odrôd, pričom medzi nimi môžete nájsť vína z neskorého zberu, výber z bobúľ, akostné odrodové, či mladé víno. Víno pochádza zo známych slovenských vinárskych regiońov (malokarpatský, južnoslovenský, nitriansky...) a od overených slovenských výrobcov (Chateau Topoľčianky, Doľany, Mahid, Vinohrady...).

 • Perlivé vína

  Ponúkame perlivé víno ružové, vyrobené z aromatických odrôd hrozna z vybraných vinohradnćkych oblastí (s jemnou chuťou lesného ovocia) a biele, pripravené z aromatických odrôd viniča hroznorodého (s muškátovým buketom a sladkou chuťou). Ďalej v ponuke môžete nájsť napríklad aj perlivé sýtené víno polosuché.

 • Ovocné vína

  Ovocné vína.

Na stránke
1 - 9 z 112 položiek
1 - 9 z 112 položiek

Katalóg

Nové produkty

Naše obchody

Označenia

Varovanie

Vstupujete na stránky s predajom alkoholu.

Kliknutím na tlačítko "Vstúpiť" prehlasujem: