Doručenie &
doprava

Dobrý deň, vitajte na stránke venovanej expedícii a donáške tovaru. Tu si môžete prečítať nejaké podrobnosti o životnom cykle cesty tovaru od zadania objednávky až k doručeniu do vašich rúk. Na začiatku si vyberiete produkt, ktorý sa vám páči. Potom si ho vložíte do nákupného košíka a pokračujete v nákupe alebo sa preklikáte k možnostiam platby a dopravy. Náš obchod ponúka niekoľko platobných a doručovacích metód, takže môžete si vybrať, ktorá z nich je pre vás najvhodnejšia.

Spôsob doručenia

 • Zaplať & vyzdvihni si

  Objednajte si tovar na našej stránke. My vám, objednaný tovar pripravíme a ten vás bude čakať nachystaný v našej predajni. Nebudete tak musieť čakať a výrazne sa pre vás nákup skráti. Na konci internetovej objednávky môžete tovar priamo zaplatiť, alebo si zvolíte možnosť platby na predajni v hotovosti alebo kartou. Ak si zvolíte platbu cez internet, tak môžete využiť možnosť telefonického upozornenia a náš personál Vám nákup podá priamo do auta. Vy tak po krátkom zastavení môžete pokračovať v jazde aj bez vystúpenia z vozidla.

 • Vyzdvihnutie si na dodacom mieste

  Tento spôsob doručenia tovaru je jednoduchý a pohodlný. Nakúpte v našom internetovom obchode, potom si vyberte typ dodania "vyzdvihnutie na dodacom mieste" a určite si miesto, kde si tovar vyzdvihnete (buď v Nitre alebo Bratislave).

 • Donáška priamo k dverám

  Čo sa stane, keď zvolíte možnosť donášky priamo k vašim dverám? Náš obchod zabezpečí donášku objednávky priamo do vašich rúk. Ak si objednáte tovar nad 50 eur, tak dopravu budete mať zadarmo. Ak si objednáte tovar do 50 eur, tak za doručenie zaplatíte mierny poplatok zahrňujúci náklady na pohonné látky.

Spôsob platby

 • Visa & mastercard

  Zaplatenie je posledným krokom v procese nákupu. Nikdy by nemalo byť prekážkou. Náš obchod venuje zvláštnu pozornosť tomuto typu platby v zabezpečenom prostredí. S rastom e-obchodov je optimalizované pre smartphone, či tablet. Berieme karty typu Visa a MasterCard, pretože sú často používané počítačovými zákazníkmi.

 • Bezhotovostná platba

  Bezhotovostné platenie nezahŕňa platbu v hotovosti za tovar a služby. V našom obchode sa platí pomocou kreditnej karty, z ktorej Vám systém odčíta sumu, za ktorú ste si tovar kúpili. Ak Vám tento spôsob nevyhovuje, tak v našej predajni existuje aj platba v hotovosti.

 • Platba v hotovosti

  Platba v hotovosti má výhodu v tom, že je to skvelý spôsob ako sa pri nákupe vyhnúť prekročeniu limitu. Môžete si vybrať presne koľko peňazí ste ochotní minúť a zastaviť míňanie vtedy, keď už nemáte hotovosť.


Varovanie

Vstupujete na stránky s predajom alkoholu.

Kliknutím na tlačítko "Vstúpiť" prehlasujem: